Untitled Document

Restauracja

To kuchnia z Kerali jest o przyprawy, orzechy kokosowe i żywności pochodzenia morskiego, jest nieporozumieniem. Jest dużo więcej do niego oprócz smaków wypożyczył przypraw i orzechów kokosowych.Różnica w sposobie jest przygotowany i podawany jest co sprawia, że ​​żywność Kerala, dla smakoszy rozkoszy.

W Soma Kerala Palace, wnosimy życiu kilka starych zapomnianych receptur Kerala, które były znane ich smaków i wartości odżywczych. Pewnego pięknego przykładem jest Panankanji, danie przygotowane z przetworzonego pnia palmy.Restauracja serwuje również wielu kuchni, ulubione owoców morza oraz potrawy wegetariańskie Ayurveda.Menu Ajurweda obejmuje różnorodne sałatki, soki, kiełki i zieleni.

Taryfa owoce morza to ekscytująca jeden ze specjałów Kerala jak Karimeen Pollichathu-pikantny potrawa przez smażenia marynowanej ryby Spot Pearl objętych w liściach bananowca i Njandu Curry (Curry Crab), Prawn Masala, Kappa i Meen Curry (gotowane tapioka oraz ryby curry ), Fish Kerala curry i lubi. Nasi kucharze przygotują dla Ciebie świeże przyłowów od jeziora, w zależności od własnych upodobań. Możesz nawet oglądać posiłek ugotowany a szef jest na niego.

Jedzenie w glinianych donicach wykonane i dużych naczyń mosiężnych, daje żywność specjalną istotę, która pobiera się lepiej, gdy podawane na liściach babki.Atmosfera naszej eleganckiej restauracji dalej dodaje do obiadem.