Untitled Document

Ayurveda & Joga

Historia ajurwedy można datować na wieki wedyjskich. Było Charaka i Susrutha który odegrał ważną rolę w ewolucji Ajurweda w dominującym terapii leczenia. Rękopisy Charaka Samhita, Susrutha Samhita i Ashtanga Hridaja (zwięzły wersja Charaka i Susrutha Samhita), które mówią o różnych naturalnych środków leczniczych są uważane za ponad 1.200 roku życia.

Moc Ayurveda leży w jego zdolności do usuwania toksyn z organizmu. Zabiegi ajurwedyjskie w Kerali jak Uzhichil i Pizhichil i Dhaara i Njavarakkizhi i Thalapothichil i Ilakizhi można skutecznie leczyć wiele chorób skóry, zaburzeń nerwowo-mięśniowych, problemów ginekologicznych i układu oddechowego by wymienić tylko kilka.

Generalnie, osoby odbywającej zabiegów Ajurwedy zaleca się ćwiczyć jogę i medytację, gdyż pomaga izolować umysł ze wszystkich myśli, zmartwień i lęków. Ajurweda i joga są siostrzanych nauk. Podczas Ajurweda zajmuje się głównie ze zdrowiem ciała i umysłu, oferty Joga z duchowego zdrowia.

W Soma Kerala Palace, te zabiegi i sesje jogi prowadzone są pod nadzorem specjalistów. Zabiegi te nie tylko leczyć swoje choroby fizyczne, ale także daje poczucie dobrego samopoczucia. Skorzystać z usług naszej Ayurveda Spa ożywić umysł, ciało i duszę.